PLACENÍ PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE CLICKPARK

Jedním ze způsobů platby parkovného v Ivančicích je využít aplikaci ClickPark, kterou si můžete nainstalovat do svého chytrého telefonu.

» Žádné mince a nutnost docházení k parkovacím automatům.
» Platba a prodloužení parkování přímo z chytrého telefonu.
» Funkce „Kde je moje auto“ si spolehlivě zapamatuje poslední nastavenou polohu vozu.
» Princip „jen pár kliků“.
» Oblíbené položky: moje oblíbená parkování, okamžitá platba, historie parkování a plateb.
» Jednoduchá lokalizace a hledání v mapách včetně tarifů parkovacích zón.
» Navigace v parkovací zóně přímo v telefonu.

Dostanou kluci pokutu?

„Hele měšťák, máš tam káru." 🚘 Dostanou kluci pokutu? 😎
Nenechte se nachytat. 📲 bit.ly/převez-měšťáky

Zveřejnil(a) ClickPark dne 6. září 2017

Postup instalace a registrace uživatelského účtu:

  • Stáhněte si aplikaci do telefonu a spusťte.
  • Vytvořte si uživatelský účet: zadejte Vaší emailovou adresu a zvolte si heslo. Na tuto emailovou adresu bude odeslána zpráva a registrace jedním klikem bude dokončena.
  • Pro úhradu parkovného je nutné přiřadit k Vašemu účtu platební kartu, která má aktivované internetové platby. V menu Moje platební karty zvolte „Přidat platební kartu“. Okamžitě budete přesměrováni na bezpečnou online platbu, kde bude karta pomocí platby inicializační platby 1 Kč autorizována. Tím bude ověřena platnost a bezpečnost Vaší karty a systém bude plně připraven k bezpečnému používání dle standardu ČSOB. Částka 1 Kč bude vrácena zpět na Váš účet. Při úspěšné platbě je Váš účet spárovaný s Vaší platební kartou. Veškeré citlivé údaje jsou zabezpečené a uchovávané v systému ČSOB banky.

Nákup parkovacího lístku:

  • Nyní si zvolte místo a dobu parkování přes ikonku „Koupit lístek“ a potvrďte, zda s uvedenou částkou za parkovné souhlasíte a poté jednoduše přes zabezpečenou bránu proveďte úhradu. V případě potřeby jednoduše bez docházky k parkovacímu automatu prodlužte parkovací lístek.
  • Jakmile se Váš lístek blíží k expiraci, obdržíte notifikaci a můžete jej velmi jednoduše prodloužit přímo v mobilní aplikaci.

Aplikace disponuje též funkcí „Kde je moje auto“, která si spolehlivě zapamatuje poslední pozici Vašeho vozu.  Využít lze i navigaci z místa, kde se právě nacházíte přímo k vozidlu.

Aplikace Vám usnadní neustálé hledání mincí pro platbu parkovného a zároveň budete mít veškeré transakce uložené v jednotném systému. Kdykoliv si v klidu domova můžete vytisknout daňový doklad a nemusíte se obávat ztráty parkovacího lístku. Systém je dostupný nejen z mobilního telefonu, ale též z webového rozhraní.

Účet ClickPark

  • Svůj účet v aplikaci, změnu hesla, správu spárovaných platebních karet a přehled daňových dokladů můžete také obsluhovat přes webové rozhraní na adrese https://clickpark.cz

 

Aplikaci můžete stahovat zde:
pro OS Android pro iOS